Rezerwuj BEZPOŚREDNIO z kodem DIRECT BETTER i otrzymaj 10% RABATU 

Restauracja | Lavender Hotel Kraków

Rezerwuj online

Przyjazd
24 Sty
2022
Wyjazd
25 Sty
2022
od

205/ noc

Sprawdź dostępność Kup voucher

Restobar Pestka Restobar

Zapraszamy na kulinarną ucztę do restauracji PESTKA Restobar. Serwujemy dania kuchni międzynarodowej inspirowane smakami regionu. Potrawy, które wychodzą spod noża naszego Szefa Kuchni to klasyka w nowoczesnym wydaniu. 

O KUCHNI

Łączenie tradycyjnych stylów kulinarnych z nowoczesnymi trendami, niezwykłe wyczucie smaku i estetyczny pedantyzm, sprawiają, że to, co trafia na talerz, cieszy nie tylko podniebienie, ale też oczy. Szacunek do produktu, sezonowość, stawianie na świeżość i kulinarna wyobraźnia to recepta na dania nie tylko smaczne, ale takie, które zapamięta się na długo.

Karta, którą proponujemy jest krótka, ale różnorodna pod względem smaków. To kilkanaście dań, z których każde skomponowane zostało tak, by rozpieścić kubki smakowe. Koncept maksymalnie krótkiej karty to dbałość o produkt - ten świeży, nieprzetworzony i gwarancja, że wszystko przyrządzamy "na bieżąco". Sprawdź aktualną -> ....wktrótce nowa karta ---

W Pestce - niejako walcząc ze stereotypem restauracji hotelowej - stawiamy na promowanie kultury piwa rzemieślniczego, którego u nas pod dostatkiem. W naszym restobarze nie mogło zabraknąć także innych alkoholowych klasyków, które polecają się na wieczór.

 

ŚNIADANIA

W hotelowej restauracji codziennie od godz. 7:00 do 10:30 serwujemy pyszne śniadania w formie bufetu z wypiekanym na miejscu pieczywem, regionalnymi produktami i ręcznie robionymy pastami. W cenie do dyspozycji Gości także dania na ciepło, które nasi kucharze przygotowują na bieżąco.

 

MENU LUNCHOWE

Dla odwiedzających naszą restaurację w porze obiadowej przygotowaliśmy ofertę lunchy. Dwa dania (starter + danie główne) w atrakcyjnej cenie 19,90 PLN. Codziennie inne menu, które dostępne jest od godz. 12:00 do 16:00.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij